Хлопці, які їздять на автомобілі, вдвічі частіше займаються сексом, ніж ті, у кого немає машини – вчені

Наявність власного автомобіля підвищує самооцінку молодих чоловіків і є символом статусу, який жінки вважають привабливим, вважають науковці.

Хлопці, які мають автомобіль, у середньому займалися сексом удвічі частіше та з двічі більшою кількістю партнерів. При цьому вони рідше користувалися презервативом. Про це свідчать результати опитування 1000 мексиканських чоловіків у віці від 17 до 24 років.

Інформація, яка опублікована в журналі Sexuality Research and Social Policy, повідомляє The Sun, доводить, що автомобіль полегшує доступ до місць, де можна займатися сексом. Крім того, машина часто використовується для пошуку нових знайомств із жінками.

Керівник дослідження Девід Соріано-Ернандес заявив: «Автомобіль може діяти як сексуальний мотиватор».

«Жінки все ще демонструють чітку перевагу перед чоловіками, які володіють або демонструють потенціал для придбання матеріальних ресурсів. У західній культурі матеріальні ресурси можна вимірювати у вигляді банківського рахунку, будинків та автомобілів».

«Тому немає нічого дивного, що машини мають еротичний вплив на своїх власників та протилежну стать», – додає мексиканський вчений.