Мерілін Левеск

51-річний Евстахіо Галлезе, який у 2006 році був довічно засуджений за жорстоке вбивство, цього тижня знову вбив жінку. Жертвою стала 22-річна Мерілін Левеск, працівниця салону еротичного масажу з Квебеку. ЇЇ тіло було знайдено у готелі міста Сент-Фуа.

Вбивця сам показав поліції, де знаходиться мертва дівчина. У 2004 році Евстахіо Галлезе вбив свою дружину, забивши її на смерть молотком. За це у 2006 році його було довічно засуджено без права перегляду вироку протягом 15 років. Раніше, у 1997 році, він притягався до кримінальної відповідальності за напад на іншу жінку.

Через 12 років після першого вбивства Галлезе, перебуваючи у в’язниці, потрапив у програму соціальної реінтеграції. Ще через три роки, у березні 2019 року він умовно-достроково опинився на волі.

Евстахіо Галлезе

За даними квебекської міської газети Le Soleil, Левеск працювала у масажному салоні, де було заборонено надавати секс-послуги клієнтам. Тому Галлезе запросив її в готель, пообіцявши 2000 доларів. У ніч на середу, 22 січня, він вбив дівчину. Злочин стався у готельному номері.

Вбивство масажистки викликало гостру дискусію в Канаді. Міністр юстиції Квебеку Соня Лебель вчора заявила журналістам, що вкрай стурбована фактом загибелі Мерілін Левеск. Адже вбивство скоїв злочинець, звільнений «за хорошу поведінку».

Чиновниця закликала федерального міністра громадської безпеки Канади Білла Блера з’ясувати, як колегія умовно-дострокового звільнення прийняла рішення про звільнення Галлезе і попросила міністра «надати нам відповіді».

Мерілін Левеск