Нові серіали, які вийдуть у січні

Скучили за новими телесеріалами? Тоді тримайте. У січні на вас чекає багато прем’єр.

1 січня

«Месія» (Messiah). Сюжет цього серіалу від Netflix обертається навколо нібито повернення Ісуса Христа в сучасний світ. Зрозуміло, що така несподіванка викликає чимало проблем.

4 січня

«Дракула» (Dracula). Чергове перемивання кісток румунського князя Влада Дракули. Судячи з трейлеру, буде багато жахів та спецефектів. Проект спільного виробництва BBC One та Netflix. На відміну від попередніх фільмів та серіалів про Дракулу, тут він буде битись з нащадком Ван Гельсінга. 

13 січня

«Цілющі сили чувака» (The Healing Powers of Dude). Новий комедійний серіал від Netflix. У центрі сюжету – життя 11-річного Ноя Ферріса, хлопчика із тривожним розладом, який отримує емоційну підтримку від свого собаки. На Youtube трейлеру, як не дивно, немає. ((

«Новий папа» (The New Pope). Серіал-продовження сюжету «Молодого папи» 2016 року. Джуд Лоу грає роль папи римського Пія XIII, а Джон Малкович зображує «нового папу» Івана Павла III.

15 січня

«Грейс і Френкі» (Grace and Frankie). 6-й сезон комедійного серіалу про Грейс (Джейн Фонда) і Френкі (Лілі Томлін), чиї життя перетинаються після того, як їхні чоловіки повідомляють, що люблять один одного і планують одружитися.

17 січня

«Секс-виховання» (Sex Education). Другий сезон британського підліткового серіалу про те, як старшокласник лікує свої комплекси за допомогою дорослої жінки-сексотерапевта.

«Маленька Америка» (Little America). Нове творіння від Apple TV+ розповідає кумедні, романтичні, сердечні, надихаючі та несподівані життя іммігрантів в Америці.

19 січня

«Авеню 5» (Avenue 5). Науково-фантастичний серіал від HBO про космічні подорожі. Кажуть, що це комедія.

24 січня

«Пронизлива» (Shrill). Другий сезон серіалу від Hulu про те, як молода жінка із зайвою вагою хоче змінити своє життя – але не своє тіло.

30 січня

«Незнайомка» (The Stranger). Таємнича незнайомка розповідає чоловіку таємницю, яка змінює все його досконале життя. Новий британський мінісеріал-трилер, знятий для Netlix.

***

Читайте також на Lastiv.com: 10 кращих музичних треків грудня