Пам’ятаєте хлопця-актора з «Термінатора 2»? Ось так він виглядає зараз

Актор Едвард Фурлонг, який у 14-річному віці зіграв головну роль Джона Коннора у фантастичному бойовику «Термінатор 2», мав чудові шанси продовжити свій успіх у Голлівуді. Однак… алкоголь і наркотики врешті привели Едварда до того стану, який ви зараз бачите на фото.

На знімку зображений 42-річний Фурлонг разом із ще однією колишньою зіркою – 66-річним колишнім «королем порнофільмів» Роном Джеремі. Як стверджує автор фото, чоловіки разом знаходились в одному з барів Лос-Анджелесу на вечірці з нагоди Нового року.

Фотографія, описана багатьма як одна з найсумніших у цьому році, отримала велику кількість коментарів у соціальних мережах.

«Рон не дуже змінився, за винятком того, що він постарішав, але я ніколи б не здогадався, що це був Фурлонг», «Фурлонг погано виглядає. Бідний чоловік, нехай хтось дасть йому гідну роботу і поверне його назад на правильну дорогу», «Едварда абсолютно не впізнати», – саме так коментують фотографію колишні глядачі «Термінатора 2».

У 2013 році Фурлонг ледве уникнув ув’язнення, погодившись пройти протягом двох місяців примусову антинаркотичну реабілітацію. Зараз, як стверджує колишній актор, він не вживає алкоголь та наркотики.