Щастя не в грошах

Опитування, проведене компанією YouGov на замовлення юридичної фірми Howard Kennedy, показало, що 69% тих, хто щорічно заробляє понад 100 000 фунтів стерлінгів ($150 000), вважають себе нещасливими в особистому житті.

Серед близько 500 респондентів були мільйонери, власники бізнесу та топ-менеджери. Більшість з тих, хто скаржився на особисті проблеми, пов’язували їх зі стресом на роботі. Таких виявилось 71% від усіх «нещасливих».

Лише 20% вважають, що їхні проблеми йдуть від партнера. 46% респондентів звинуватили у своїх негараздах в особистому житті те, що вони тривалий час проводять на роботі.

У 38% опитаних бізнесові відрядження викликали стрес. Причиною цього було те, що їм доводилось довгий час проводити далеко від дому.

Для 36% респондентів, чиї річні заробітки були вище 100 000 фунтів, робота викликала приблизно такі ж самі негативні емоції, як подружня невірність. Ще 25% мали стрес, пов’язаний із вихованням дітей.

Експерти вважають, що стимулювання підлеглих досягати високі цілі може провалитися, якщо це буде пов’язано із погіршенням особистого життя робітника.